KAYAR KAPI MOTORLARI

ARMA, sezgisel malzemeler ve uzun süre çalışan emniyetli bir ürün ve saglam bir gelenege dayanan teknoloji kullanır.Basıçla yapılan Plastik üst kapak ve alüminyum alt gövdesi ile hafif bir şekilde dizayn edilmiştir. Bununla birlikte hava şartlarına karşı mükemmel bi şekilde karşı koymaya garanti eder.Dayanıklı üst kapağı hem elektronik hemde mekanik parçaları darbelerden ve ağır hava şartlarından muhafaza eder. Son modaya sahip mükemmel teknik özellikleri vardır. Komple motor epoksi toz boya ile boyanmıştır. Bir hayli sağlam mekanizma özel alaşımdan üretilmiştir.
Detaylı Bilgi için:
www.armakontrol.com

———————————————————————————————————————
AKILLI KALEM

Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir istemdir.

Akıllı Kalem'in en büyük özelliklerinden biri; paslanmaz çelik gövdesi üzerine ABS plastik kaplanarak; darbe emici özelliğinin geliştirilmesi ve darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır.Akıllı Kalem Set içerisinde; Akıllı Kalem, Haberleşme Yuvası, 5 adet güvenlik noktası, 3 adet güvenlik görevlisi anahtarlığı,deri kılıf, vida dübel seti ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için: www.armakontrol.com

———————————————————————————————————————
KAUÇUK HIZ KESİCİ

Detaylı Bilgi için: www.hızkesici.com

 
———————————————————————————————————————————————

FABRİKA
Adres: İkitelli O.S.B Eskoop Sanayi Sitesi D1-12 Başakşehir / İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 (212)  465 40 48
+90 (212) 222 75 00
+90 (212) 549 26 48
Faks Numarası: +90 (212) 220 32 83
E-posta Adresi: arma@yertuzagi.net