OTOPARK DİREKLERİ

Otopark direkleri, elektriğe ihtiyaç duymadan manuel olarak çalışan, izinsiz park etmeleri önleyen sistemlerdir.İmalatı firmamız tarafından yapılan özel istekler dahilinde üretilip, tekli çıkan, tekli yatar ve üçlü gruplar halinde ürünlerimizin satışları yapılmaktadır. En uygun fiyatla kesin çözümdür.
  • Yatar Direkler
  • Çıkan Direkler
  • Üçlü Çıkan Direkler
  • Üçlü Yatar Direkler
———————————————————————————————————————

KİŞİSEL OTOPARK BARİYERLERİ

Aracınızdan inmeden, 15-20 metre aralığından uzaktan kumanda ile yönetebilirsiniz. Montajı basittir ve herkes tarafından kullanılacağı düzgün beton zemine rahatlıkla uygulanabilinir. Gerekli olan tüm montaj ekipmanları paket içeriğine dahildir. Tek taraflı (dıştan > içe) yatabilmektedir. Bu esnada alarm ile ikaz özelliği vardır.Aracınızı park ettikten sonra Park Bariyer'i dikey duruma getirdiğinizde (içten > dışa) yatması imkansızdır. Bu özelliğinden dolayı aracınızı sizden başka kimse hareket ettiremez. Dizaynı sayesinde 2.000 kg. basınca dayanabilmektedir.
Elektrik hattı gerektirmez. Akülüdür. Akü ömrü, azami 1000 sefer açma
kapama yapabilir. Daha sonra şarj cihazı ile rahatlıkla akünüzü ilk günkü durumuna getirebilirsiniz. Dış mekanda mevsim şartlarından (yağmur, kar v.b.) etkilenmez. Etki alanı 3 metreye kadar olan kollu bariyerlerden çok daha avantajlı ve ekonomiktir.

ARAÇ YASLAMA DİREĞİ

Detaylı bilgi için: www.otoparksistemleri.com
———————————————————————————————————————————————

FABRİKA
Adres: İkitelli O.S.B Eskoop Sanayi Sitesi D1-12 Başakşehir / İSTANBUL

Telefon Numarası: +90 (212)  465 40 48
+90 (212) 222 75 00
+90 (212) 549 26 48
Faks Numarası: +90 (212) 220 32 83
E-posta Adresi: arma@yertuzagi.net